yeni eklenen müzikler

ZAM GELDİ! Son dakika: Benzin fiyatları zamlandı! Dünyada kriz sürüyor… 12 Mayıs benzin fiyatları

12.05.2022
74
ZAM GELDİ! Son dakika: Benzin fiyatları zamlandı! Dünyada kriz sürüyor… 12 Mayıs benzin fiyatları

Benzin fiyatları 12 Mayıs Perşembe günü zamlı tarifeden satılıyor. Öte yandan sadece Türkiye’de değil ABD başta olmak üzere dünyada benzin fiyatlarında artış yaşanıyor. Peki, motorin, LPG ve benzin fiyatları ne kadar? İşte güncel benzin fiyatları…

Benzin fiyatları 11 Mayıs Çarşamba günü en çok merak edilip araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. ABD başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde benzin fiyatlarında artış yaşanıyor. Öte yandan Türkiye’de de son zam dün akşam saatleri itibariyle başladı. İşte 11 Mayıs benzin fiyatları…

İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI 11 MAYIS 2022

İstanbul Avrupa yakasında bir litre benzin fiyatı 21,12 TL’den işlem görüyor.

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 22,02 TL 

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı 21,12 TL’den işlem görüyor.

İstanbul motorin litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 22,04 TL

Ankara benzin fiyatları: 21,21 TL

Ankara motorin fiyatları: 22.10 TL

EPGİS FİYAT PAYLAŞIMINI DURDURDU

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Yılmaz’ın çağrısı üzerine akaryakıt sektörünün dağıtım ve bayii dernek temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Toplantının ardından yapılan açıklamada ‘tavan fiyat’ uygulamasının yeniden gündeme gelebileceği bildirildi. Rusya-Ukrayna savaşının patlak vermesi ile petrol fiyatlarında yaşanan yükseliş akaryakıta zam olarak yansımış, EPDK ve Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) arasında tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Karşılıklı açıklamaların ardından, EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunulmuş, EPGİS de sosyal medya üzerinden yaptığı akaryakıt fiyatı duyurularına ara vermişti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.