yeni eklenen müzikler

Ünlü isimler Tunç Kökkaya’nın cenazesinde gözyaşlarına boğuldu

26.04.2022
212

90’lı yıllarda işletmecilik ve basın danışmanlığı yapan Tunç Gökkaya kalp rahatsızlığı nedeniyle 58 yaşında hayatını kaybetmişti. Ani ölümü sanat dünyasını yasa boğan Tunç Kökkaya’nın cenaze namazı önceki gün Zincirlikuyu Camii’nde kılındı. Deniz Seki ve Cenk Eren arkadaşlarının tabutu başında gözyaşlarına boğuldu. Nükhet Duru, İrem Derici, Hakan Akkaya, Yonca Evcimik de son görevlerini yapmaya gelen isimler arasındaydı.

Sanat camiasının sevilen ismi, 90’lı yıllarda işletmecilik ve basın danışmanlığı ile adını duyuran Tunç Gökkaya, 58 yaşında hayatını kaybetti. Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Kökkaya’nın cenazesi Zincirlikuyu Camisi’nden kaldırıldı. Cenazeye Nükhet Duru, İrem Derici, Cenk Eren, Deniz Akkaya, Deniz Seki, Hakan Akkaya, Yonca Evcimik, Selin Ciğerci, Yeliz, Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, yapımcı Polat Yağcı, iletişim danışmanı Özgür Aras gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Törene katılan ünlü isimler, yakın dostlarını son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarını tutamadı.

Tunç Kökkaya, Zincirlikuyu Camisi’nde kılınan Cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Kalp pili ile yaşayan Tunç Kökkaya, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış, virüsün akciğerlerine yayılmasıyla rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.