Talip Kocakoç kimdir? Kaç yaşında, nereli? Talip Kocakoç hayatı

Gazeteci Talip Kocakoç’un hayatı insanlar tarafından merak edilmektedir. Peki, Talip Kocakoç kimdir? Kaç yaşında, nereli? Talip Kocakoç hayatı… İşte detaylar…

12.12.2023
447
Talip Kocakoç kimdir? Kaç yaşında, nereli? Talip Kocakoç hayatı

Ordu doğumlu olan Talip Kocakoç, yerel ve ulusal düzeyde kayda değer başarılara imza atmış bir gazeteci olarak bilinir. Ordu Altaş TV, Ordu Güncel Gazetesi, TV52, Boztepe TV, Ordu Yeni Dönem Gazetesi gibi Ordu medyasının önemli kurumlarında görevler üstlenmiştir.

2020 yılında Türk Hava Kuvvetleri’nde makam araçları sürücüsü olarak askerlik görevini tamamlamış olan Kocakoç, gazetecilik faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Ordu Sosyal Gazetesi’ni Talip Kocakoç yönetiminde başarıyla sürdürmektedir.

Medya sektöründe etkin bir rol oynayan Gazeteci Talip Kocakoç, kariyerine Ordu’nun yerel medyasında başlayıp zamanla ulusal projelerde görev almıştır. 2011 yılından bu yana sektörde tanınmış firmalarla işbirliği yaparak önemli bir bilgi birikimi ve deneyim kazanmıştır.

Gazete, TV, radyo ve sosyal medya platformlarında çeşitli konulara konuk olarak, medya ajans faaliyetleri ile sektördeki başarısını sürdürmektedir.

Talip Kocakoç, 31 yaşındadır ve 1.75 m boyunda, 85 kg ağırlığındadır. Henüz evli değildir ve basına yansıyan bir birlikteliği bulunmamaktadır (2021).

Kocakoç’un yazdığı ancak henüz basım aşamasına geçmemiş kitapları olduğu bilinmektedir. Edebiyat dünyasına kazandırılan kitapları, zaman içinde bu sayfada yer alacaktır. Gazeteci Talip Kocakoç, kamera önünde sıkça görünse de henüz herhangi bir dizi veya film projesinde yer almamıştır ve herhangi bir menajerlik ajansı ile çalışmamaktadır.

Talip Kocakoç, şu anda Ordu Yeni Dönem Gazetesi kadrosunda çalışmaktadır.

Aynı zamanda Ünye Sosyal gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.