yeni eklenen müzikler

Shell ve Opet’ten otomobil sahiplerine duyuru: Benzin, motorin ve LPG’ye güzel indirim yapıldı

13.05.2022
98
Shell ve Opet’ten otomobil sahiplerine duyuru: Benzin, motorin ve LPG’ye güzel indirim yapıldı

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda kapsamında anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yapılacak benzin, motorin ve LPG alışverişlerine bankkart lira vereceği belirtildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kazanılan puanlar bir sonraki alışverişte kullanılarak indirim yapılacağı ifade edildi.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda 15 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ve akaryakıt alımında toplam tutar üzerinden 75 TL indirim yapılacağı ifade edildi.

YAPILMASI GEREKENLER

Kampanya 15 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği ifade edildi ve Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği paylaşıldı.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabildiği belirtilen duyuruda işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerektiği bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olduğu bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında ayrıntılara ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 10 Haziran 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.