yeni eklenen müzikler

RİHANNA HAMİLE Mİ? RİHANNA’NIN SEVGİLİSİ KİM?

Sosyal medyada yayılan fortoğraflar “Rihanna hamile mi?” sorularını beraberinde getirdi. Peki Rihanna kimdir, kaç yaşında, nereli? Rihanna hamile mi?

RİHANNA HAMİLE Mİ? RİHANNA’NIN SEVGİLİSİ KİM?

RİHANNA KİMDİR?

Robyn Rihanna Fenty halk arasında Rihanna olarak bilinen Barbadoslu şarkıcı-söz yazarı, bize ‘Pon de Replay’, ‘SOS’, ‘Umbrella’ ve ‘Take a Bow’ gibi hit şarkılar verdi. Henüz gençliğinin baharında olan çok başarılı bir sanatçı, dünya çapında 41 milyondan fazla albüm ve 150 milyon şarkı satarak tüm zamanların en çok satan sanatçılarından biri oldu. Barbados’ta doğdu, reggae müziği dinleyerek büyüdü ve oldukça gençken şarkı söylemeye başladı. Kaotik aile hayatından ve ebeveynleri arasındaki sürekli tartışmalardan rahatsız olarak, kendini müziğe kaptırdı ve çok geçmeden profesyonel bir şarkıcı olmak istediğini fark etti. Henüz lisedeyken bir müzik grubu kurdu ve gencin yeteneklerinden çok etkilenen müzik yapımcısı Evan Rodgers ile seçmelere katılma fırsatı buldu. Rihanna’dan, şarkıcı olarak tam zamanlı bir kariyer yapmak için New York’a taşınmasını istedi. İlk albümü kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü ve Rihanna çok geçmeden müzikal bir sansasyona dönüştü. Güzel, genç ve son derece yetenekli, bugün bir genç idol ve bir moda ikonu olarak kabul ediliyor. Rihanna ayrıca şöhretini iyi bir şekilde kullanır ve çeşitli hayır işleriyle aktif olarak ilgi almaktadır. (1)

RİHANNA’NIN SEVGİLİSİ ASAP ROCKY KİMDİR?

ASAP Rocky kimdir?

Rakim Mayers, bilinen adıyla sahne adıyla Rocky, ABD’li rapçi ve söz yazarı. Hip-hop grubu ‘A$AP Mob’a katıldıktan sonra sahne adını ASAP Rocky olarak benimsedi. Adını Eric B. & Rakim ikilisinin yarısı olan hip-hop sanatçısı Rakim’den almıştır. Suça bulaşmış bir mahallede yaşayan fakir bir çocuktan uluslararası bir rapçiye yükselen Rocky, çok yol kat etti. Annesi ve kız kardeşiyle sık sık kamplarda sığındığı zorlu bir çocukluk geçirdi. İlk single’ı ‘Peso’ internete sızdı ve Hot 97 New York radyo istasyonunda yer almayı başardı. İkinci albümü ‘ At. Uzun. Son. A$AP’ Billboard listelerinde zirveye oturdu. Rocky, müziğinin yanı sıra, çeşitli popüler kadın ünlülerle benzersiz stil anlayışı, kavgaları ve söylentilerle de tanınıyor. Sanatçı 8 Ekim 1988 doğumlu olup 33 yaşında. (2)

RİHANNA HAMİLE Mİ?

3 yıldır Asap rocky ile ilişkisi olan Barbados’lu sanatçının hamile olduğu yönünde haberler ortalıkta dolansa da henüz gerçekliği kanıtlanmamıştı. Ancak New York’un karlı sokaklarında çekilen aşağıdaki fotoğraflar ile çift, bebek beklediklerini duyurdu. Kendilerine ve bebeklerine sağlıklı bir hayat diliyoruz.

1- Rihanna (Robyn Rihanna Fenty) Biyografi – Çocukluk, Gerçekler & Aile Hayatı (thefamouspeople.com)

2- ASAP Rocky Biyografisi – Gerçekler, Çocukluk, Aile Hayatı ve Rapçinin Başarıları (thefamouspeople.com)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.