yeni eklenen müzikler

Ordu Çaybaşı’nda İstihdam Atağı – 150 Kişi Çalışacak!

Çaybaşı ilçesi son dönemde istihdam alanında önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bünyesinde üç tekstil firması barındıran bir şirket merkez Ulu Camii altında hizmet vermeye başlarken bu sayede 150 kişiye iş imkanı doğmuş oldu.

02.04.2022
44
Ordu Çaybaşı’nda İstihdam Atağı – 150 Kişi Çalışacak!

İlçenin kalkınması adına yapılan faaliyetleri yakından takip eden Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, firmayı ziyaret etti. Semiz bu istihdam atağına yönelik yaptığı değerlendirmede şu ifadeere yer verdi:

“İlçemizi Her Alanda Kalkındırmaya Devam Ediyoruz.Göç Veren Değil Göç Alan Bir Şehir İçin, Çalışmalarımız Meyvelerini Vermeye Başlıyor.Bünyesinde Avrupa Standartlarına Uygun, Gaff Tekstil, Gaffar Tekstil ve GFR Tekstil Olmak Üzere 3 Şirketi Barındıran 30 Yıllık Firma, İlçemizde Faaliyet Göstermeye Başladı. Merkez Ulu Cami Altında Çalışmalara Başlayan ve İlk Etapta 150 Kişiye İstihdam Sağlayacak Olan Tekstil Firmasını Ziyaret Ederek, Genel Müdür Bekir Dalkıran ve Denetim Müdürü Halis Emre Yıldız’dan Çalışmalar Hakkında Bilgiler Aldık, Personele Kolaylıklar Diledik. 2. Şubeyi Açmayı Planlayan Tekstil Firmasının, İlçemize Hayırlı Olmasını Diliyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.