Merhaba okurlarım;

Sizlere kendimi tanıtmak zorundayım yoksa “Allah Allah kim yazıyor bu yazıları?” diyebilirsiniz.

Ben bir öğrenciyim; ben, Mervegül KOCAKOÇ, Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisiyim. Minik minik yavruların biricik eğitimcisi, öğreticisi olacağım.

Kedi aşığıyım; kedilere bayılırım sanırım bunun sebebi aile bireylerimin bana küçüklükten beri ‘kedi’ diye seslenmeleridir. .

Minnoş ile tanışın.

Kendim için planlarım var; kendime ölmeden önce yapılacaklar listesi hazırlamadım ama (hazırlarsam mutlaka sizlerle paylaşacağım.) ölmeden önce özellikle kariyerim için harika planlarım var. Yazarı ben olduğum bir kitap üzerine çalışmaktayım. İlk çalışmam değil fakat ilk kitabım olacak. Heyecanla bitireceğim günü bekliyorum ve kitabımın sonu için çok heyecanlıyım.

Karadenizliyim, Ordu’nun çaybaşı ilçesinde doğdum, büyüdüm. Köyümün manzarasını seviyorum. Evimin balkonu bana huzur veriyor.

Ve son olarak blog yazarıyım. Çeşitli konularda yazılarım kağıtlar üzerinde kalacağına bana ait bir blog sayfasında kalmasını tercih ettim. Kağıt üzerine geçen yazılarım sizlerle diğerleri ise hala zihnimde.

     Buraya kendimden, duygularımdan kırıntılar koyacağım ve size sunacağım.

Nasıl Bu İyi mi?

İyi okumalar.

Yazan:

Mervegül KOCAKOÇ

Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi olan Mervegül Kocakoç aslen Ordu ili Çaybaşı ilçesindendir.