Daha önce GENÇ YETENEK başlığı altında röportajını yayınladığımız Melih Parlar, başarılarına başarı katarak müzik yolculuğunda ilerliyor. Müzik aşkından vazgeçmeyen ve emin adımlarla bu yolda yürüyen Melih Parlar, kadın cinayetlerine dikkat çekmek için müziğin birleştirici gücünü kullanarak “SUSMA” isimli cover şarkısını yayınladı.

Yeni cover şarkısı hakkında konuşan Parlar şunları söyledi; ” Öncelikle şarkı bir Cover şarkıdır, hep belirtiyorum. Şarkı Murder King grubuna aittir. Murder King grubunu dinliyorum ve anlamlı güzel şarkıları var, gruba ait olan “susma” şarkısını çok severim ve günümüze uygun bir şarkı olduğunu düşünüyorum. Türkiye’nin gündeminde ne yazık ki hep şiddet konuları var ve bu konular her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu nedenle aklıma ilk Murder King’ in şarkısı geldi. Böyle güzel bir şarkıyı içimden geldiği gibi “Cover” şeklinde seslendirmek istedim. Umarım beğenirler🤘”

“Susma”yı genç müzisyenin youtube kanalından dinleyebilirsiniz.

Yazan:

Mervegül KOCAKOÇ

Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi olan Mervegül Kocakoç aslen Ordu ili Çaybaşı ilçesindendir.