yeni eklenen müzikler

İŞTE GOOGLE’IN ÖDÜL VERDİĞİ O İSİM!

İŞTE GOOGLE’IN ÖDÜL VERDİĞİ O İSİM!

Daha önce genç yetenek olarak tanıttığımız 18 yaşındaki Mehmet Emin Dumlu, müzisyenliğinin dışında girişimci kişiliği ile de öne çıkmayı başarıyor. Bir çok projeye imza atmış olan genç girişimci başarı merdivenlerinde yükselerek girişimcilik alanında google’dan ödül aldı. Medcraft Medya Grup Yöneticisi olan Dumlu kazandığı ödül hakkında şunları söyledi; “Kısa sürede çok fazla proje ürettim ve yayınladım, çok fazla çalıştım ve ödülü almaya hak kazandım. Bundan dolayı gururluyum. ‘Medcraft Medya Grup’ eskiden beri düşündüğüm bir projedir. Bu ödülü almış olmak benim için çok heyecan vericiydi. Doğru yolda ilerlediğimi anladım. Ödülüm bana cesaret verdi ve bundan sonraki yapacağım projeler için odağımı artırdı.”

Genç girişimciyi ve Medcraft Medya Grup yönetiminde olan Mehmet Fatih Avcı, Fahriye Akkoyunlu ve Mehmet Fırat Altın’ı tebrik ediyor ve başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Mehmet Emin Dumlu’yu instagram hesabından takip edebilir ve solistliğini yaptığı ‘Sözü Gelmişken’ grubunu inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.