Gökçegelin Şelalesi Ordu’nun Turizm Yıldızı Olacak!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çaybaşı ilçesi İlküvez Bölgesinde bulunan Gökçegelin ve Saadet Şelaleleri’ni ziyaret ederek buralardaki turizm potansiyeli üzerine istişarelerde bulundu. Güler, bu bölge için önemli açıklamalarda bulunarak dikkat çeken müjdeler verdi. İşte detaylar…

26.06.2024
535
Gökçegelin Şelalesi Ordu’nun Turizm Yıldızı Olacak!

İlküvez ve Çevresi Kültür Turizm Dayanışma Derneği Başkanı İsa Aydoğdu, Çaybaşı Belediyesi Eski Başkanlarından İsmet Yanık, Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla birlikte sahada ziyaretler gerçekleştiren Güler, Çaybaşı’nın Ordu turizminde parlayan bir yıldız olacağını söyledi.

İpekyolu Şelalelerine 20 Bin Kırmızı Benekli Alabalık

Dr. Mehmet Hilmi Güler’in katılımıyla, Gökçegelin ve Saadet değirmeni şelalesinde büyükşehir belediyesi öncülüğünde derelerin alabalık açısından daha zengin hale gelebilmesi için 20.000 adet kırmızı benekli alabalık salındı.
Şelalelerin turizme kazandırılması noktasında çevre düzenlemeleri ile ilgili bölgenin talepleri başkan Güler’e iletildi. Güler, konu ile ilgili talimatları yerinde verdi.

Başkan Güler’den Şelalelere Sosyal Tesis Sözü!

İlçevder’in bölgeye değer kattığını dile getiren Başkan Güler, İpekyolu Şelaleleri rotasında sosyal tesis inşa edeceklerini müjdeledi. Bu tesisler ile birlikte doğanın cazibesi korunacak ve bölge turizmi can kazanacak.

İLÇEVDER’den Gökçegelin Tablosu Hediye Edildi

İlküvez ve Çevresi Kültür Turizm Dayanışma Derneği (İLÇEVDER) Başkanı İsa Aydoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e bu anlamlı ziyaretleri anısına Gökçegelin Şelalesi tablosu hediye etti.

Haber: Talip KOCAKOÇ – ÜnyeSosyal

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.