Evde kilo vermenin garantili yolları

Evde kilo vermenin garantili yolları;Ağır diyet listelerine mahkum olmayın, çünkü yemek yiyerek keyifli aktiviteler yaparak sağlıkla zayıflayabilirsiniz. Evde kilo vermenin yolları ile kilo

31.03.2020
2.205
Evde kilo vermenin garantili yolları

Ağır diyet listelerine mahkum olmayın, çünkü yemek yiyerek keyifli aktiviteler yaparak sağlıkla zayıflayabilirsiniz. Evde kilo vermenin yolları ile kilo vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Amacınız, kilo vermek ise pratik ve etkili zayıflama önerileri size yardımcı olacaktır.

Yola devam edin!

İnsanız, her şey yolunda giderken dayanamayıp gece yarısı patates kızartması veya tatlı yiyebiliriz. Ama bu diyeti tamamen bozduğumuz anlamına gelmesin. Hemen ertesi gün daha hafif beslenin, daha çok su için.

Renklerle diyet yapın!

Mavi rengin iştah kapattığını biliyor muydunuz? Sık sık mavi giyin, odanızın duvarlarını maviye boyayın veya yemek masanıza mavi örtü serin. Mavi tabaklar da iyi fikir…

Yemeğin tadına varın!

Her lokmayı 20 kere çiğnemeyi alışkanlık haline getirin. Yavaş yiyin ve ne yediğinizin farkında olun. Yemeğin lezzetini damağınızda hissedin ve yemekten keyif alın.

Tabakları küçültün!

Tabak boylarınızı küçültün. Eskiden kullandığınız o büyük tabakları, bir boy küçük olanlarla veya kahvaltı tabaklarıyla değiştirin. Ne kadar küçük tabak, o kadar az yemek…

Eğlenerek zayıflayın!

Spor yapmayı sevmiyor olabilirsiniz ancak onun yerine başka hareketli aktiviteler bulmalısınız. Hareketli şarkılar açıp dans edin. Eğlenerek kilo vermenin en güzel yolu dans etmektir. Bir saat dans etmek ortalama 300 kalori yakmanızı sağlar.

Yapacağınıza inanın!

Zararlı yiyecekler yiyerek kilo alıyorsanız, sağlıklı besinler yiyerek kilo verirsiniz. Denklem bu kadar basittir. İçinizdeki olumsuz seslere kulak asmayın; yapacağınıza inanın.

Suyun gücünden yararlanın!

Her gün ortalama 3 litre yani 15 bardak su için. Düzenli su içenlerin metabolizması yüzde otuz daha hızlı çalışıyor. Sadece su içerek, kilo vermek için faydalı bir adım atmış olacaksınız.

Yemek yiyerek kilo verin!

Yemek yemeden zayıflayamazsınız. 3 ana öğün ve 1 ara öğün tüketmeyi alışkanlık haline getirin. Metabolizmanız yediğiniz sürece yakmayı öğrenecektir. Elbette, sağlıklı besinler tercih etmelisiniz.

Yağ yakacağınıza inanın!

Her gün 45 dakika yürüyün. Ancak en az 30 dakika yürümeniz gerekir çünkü yapılan araştırmalara göre, ancak 30 dakikadan sonra vücut yağ yakmaya başlıyor. 

Metabolizmanızı ateşleyin!

Metabolizmanız yavaş çalışırsa, kilo vermeniz zorlaşır. Metabolizma hızlandırıcı yöntemler sayesinde her zamankinden daha iyi olabilirsiniz! Kilo vermenin yolları arasında en iyisi, vücudunuzun daha çok kalori yakmasını sağlamaktır. Bunun için, besinlerden ve metabolizma hızlandıran tariflerden faydalanabilirsiniz. 

TIKLA OKU: Metabolizma hızlandırıcı 5 garantili yöntem

Evde kilo vermenin garantili yolları ile istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz, yeter ki pes etmeyin ve sabırlı olun!

Damla YıldırımHaz 7, 2019

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.