Merak edenler için bloğumu nasıl açtığımı anlatacağım.

Bloğumu bir fincan sütlü kahve ile açtım. Evet evet bir fincan sütlü kahve ile. Hemde bimden aldığım sütlü kahve şu 50 kuruş olanlardan. Bu arada bim deyip geçmeyin kahve gayet hoş.

Önce bir isim bulmanız lazım. buiyimi.com ismini yine başka birinin bloğunda blog isim önerilerinde buldum. Gayet kolaydı ve ismi de sevdim. Buiyimi.. nasıl ama iyi di mi?

Abim bu işleri çok iyi anlıyor hatta uzmanı olmuş. ordusosyal.com isimli haber sitesinin de sahibidir kendisi. Ona bir gün dedim ki; ben de yazıyorum. O halde blog açalım deyince de ne duruyoruz açalım dedim not defterime yazmak yerine bloğuma yazarım ve hiç bir kaybım olmaz. Oturduk isim satın aldık. Tema aldık ve başladık düzenlemeye. Renkli renkli çiçek dolu bir bloğum oldu. Gayet de iyi oldu. Eğer yazmayı seviyorsanız kendinize ait bir site açmalısınız. Pişman olmadım ve sanırım olmayacağım. Sizler de bir fincan kahve veya az miktarda bir ücretle blog açabilirsiniz.

Nasıl ama iyi di mi?

Yazan:

Mervegül KOCAKOÇ

Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi olan Mervegül Kocakoç aslen Ordu ili Çaybaşı ilçesindendir.