100 Bin Abone İçin Son Adımlar…

İki sene önce fındık bahçesinde annesiyle taklitleşirken çektiği videoların kısa sürede milyonlara ulaşması ile gündeme gelen Bizim Kız, şimdilerde 100 Bin aboneye son adımlarını atmakta. 98 bini aşan abone kitlesinin yanı sıra bir o kadar da abone olmadan izleyenlerin olduğu belirtilen hesapta milyonlara ulaşan erişim oranı var. Bizim Kız’ın YouTube kanalına abone olarak hem kendisine hem de kültürel coğrafyanın tanıtımına katkı sunabilirsiniz.

Gümüş Plaket Alacak…
Bizim Kız YouTube hesabının kısa süre içinde 100 bine ulaşması ve YouTube tarafından bu başarının ödüllendirilerek kendisine gümüş plaket gönderilmesi gündemde. Karayanız’ın bu sevincini takipçileriyle paylaşaraknonlara teşekkür eden bir video kayda alması bekleniyor.

Marka Kent Ordu İçin Fırsat!
Kısa süre içinde 100 Bin aboneyi aşacak olan Nurşen Karayanız’ın Ordu sevdası biliniyor. Yıllardır turizmde marka kent hedefini güden Ordu’nun “Bizim Kız” ismini kaçırmaması ve kente fayda sağlayacak her projede yer alması önem arz ediyor. Bizim Kız’ın YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında alacağı ödül ve paketler Ordu’nun adını da yukarıya taşıyacak.

Abone olmak için fotoğrafa tıklayınız…

Yazan:

Mervegül KOCAKOÇ

Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi olan Mervegül Kocakoç aslen Ordu ili Çaybaşı ilçesindendir.