Akrep erkeği cinsellik sırları ve özellikleri

Akrep burcu erkeği cinsellik sırları, yatakta mutlu etmenin yollarını anlatıyoruz. Astrolog Neşe, Akrep burcu erkeği özelliklerini paylaşıyor.

31.03.2020
3.009
Akrep erkeği cinsellik sırları ve özellikleri

Astrolog Neşe, Akrep erkeği cinsellik sırları ve kişisel özellikleri hakkında bilgiler veriyor. Akrep burcu erkeğini etkilemek ve ilgi alanınıza çekmek için ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

23 Ekim ile 22 Kasım tarihleri arasında doğanlar, Akrep burcundadır. Her birinde olduğu gibi, Akrep burcu erkeği özellikleri ve cinsellik hayatında farklılıklar vardır.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akrep erkeğinin, aşk ve cinselliğe olan iştahını tatmin edebilmek için çok güçlü olmalısınız. Akrep burcunun, cinsellik burcu olarak ünlendiğini biliyorsanız; bu bilgiye şaşırmadınız değil mi? Evet, tutkulu Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız; siz de tutkulara sahip olmalı, onları cömertçe sergilemelisiniz. Akrep burcu erkeğini etkilemek için hayattan çekimser kalmayan, her zevki ve duyumu tatmaya hazır bir kadın olmalısınız…

Akrep erkeğini etkilemenin yolları nelerdir?

Akrep burcu erkeği, her kadından kolay kolay etkilenmez yani zor bir yarışa girdiniz ama telaşa kapılmayın; akrep burcu erkeğinin erotik sırlarını öğrenerek kozlarınızı oynayamaya başlayacaksınız! Akrep burcu erkeği, aranızda yaşanan özel anların aranızda kalmasını ister.

Akrep erkeğine nasıl davranmak gerekir?

O muhteşem sevişmeleri kız arkadaşlarınıza anlatmamak için kendinizi tutmanız çok zor biliyoruz ama erkeğiniz için sessiz olmalısınız. Akrep burcu erkeği, sizin sır tutma özelliğinizi keşfedip size güvenecek ve iç dünyasının kapılarını açacaktır. Erkeğinizi etkilemek için size birkaç sihirli cümle sunalım: O’na ne kadar derin ve O’nu tanımanın ne kadar zor olduğunu, başka hiçbir erkeğe benzemediğini söyleyin.

Akrep burcu erkeğini hangi renkler etkiler?

Tutkuyu simgeleyen titreşimli kızıl-mor tonları Akrep burcu erkeğini etkiler. Evinizin dekorasyonunda ve kıyafetlerinizde bu çarpıcı renkleri kullanmaya başlayabilir, seksi iç çamaşırları satın alırken tercihinizi kızıl-mor tonlarından yana kullanabilirsiniz. Dramatik ve direkt oldukları için güçlü kırmızı ve siyahlar da Akrep burcu erkeğini etkiler. Siyah bir gecelikle karşısına çıkıp, hemen deneyip, tepkisini görebilirsiniz. Tahmin yürütüyoruz: size bayılacak!

Akrep erkeğinin zevk noktaları nelerdir?

Akrep burcu, vücudumuzun üreme bölgesini temsil eder. (Hatırlayın, Akrep burcu için cinsellikle ünlenmiş burç demiştik) Akrep burcu erkeğinin neresine dokunursanız dokunun, size tepki verecektir. O’nu öylesine etkilemelisiniz ki dokunuşlarınızı unutmasın! Ellerinizin sihirli olduğuna inanır mısınız? O halde erkeğinizin ayaklarından başlayarak sırtına kadar masaj yapın. Masajı bitirebilir misiniz emin değiliz, çünkü Akrep burcu erkeğinin tutkusu; sizi de içine alabilir ya da siz O’nu!

İlgisini canlı tutmak için neler yapmalı?

Akrep burcu erkeğinin ilgisini canlı tutmak için oyunlara hazır olmalısınız. O’nu heyecanlandıracak, libidosunu harekete geçirecek oyunlara ihtiyacınız var. Bir tanesini biz önerelim, devamı sizden gelsin. Aşığınıza, oyunda kaybeden tarafın soyunacağını söyleyin. Zar atabilirsiniz, iskambil kâğıtlarından seçim yapabilirsiniz ama unutmayın: çaktırmadan kaybeden mutlaka siz olmalısınız! Tekrar hatırlatma: siyah bir iç çamaşırı giyin!

Akrep burcu erkeği yatakta ne ister?

Akrep burcu erkeği sabırlıdır, avını yavaş yavaş yemek ister yani sizi acele etmeden soymak, tadını çıkararak sevişmek ister. Size düşen görev ise O’nun sizi soyana kadar sürecek yavaşlığına eşlik etmektir. Karşısına geçip pantolonunuzun bir düğmesini açın ve O’na gülümseyip yanınıza çağırın ve sizi soymasını isteyin. Eğer hızlı hareket etmek isterse O’nu uyarın, “bizim için zaman durdu, acelemiz yok” diyerek yavaşlamasını isteyin. Emin olun bundan çok hoşlanacaktır.

Akrep erkeği cinsellik oyunlarını sever mi?

Akrep burcu erkeğinin sevdiği cinsellik oyunlarını biraz daha kızıştırmaya hazır mısınız? Onunla bir oyun oynayın ve kaybeden tarafın diğerinin önünde mastürbasyon yapacağını söyleyin. Utandınız değil mi? Evet, işte Akrep burcu erkeğinin de isteği bu! Başkalarının yanında asla yapmayacağınız özel bir şeyi O’na sunmanız… Akrep burcu erkeği hükmetmeye bayılır. Sizin gibi şahane ve boyun eğmiş bir kadının onun için en mahrem cinsel gösteriyi yapmasını seyretmek kadar heyecan verici ne olabilir?

Akrep burcu yatakta nelerden hoşlanır?

Bu arada cinsellik konusundan bahsederken hep yatakta dedik ama bu sizi yanıltmasın: Akrep burcu erkeği her yerde sevişmek ister! Arabada, balkonda, açık havada, mutfakta, banyoda, asansörde… Evet, size muhteşem orgazmlar yaşatacak Akrep erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız; özgür olmalı, kendinizi ona teslim etmelisiniz! Ne demiştik? Akrep, hükmetmeyi sever!

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz?

Akrep burcu erkeğinin etkilemenin yollarını sizinle paylaştık, şimdi size uyarı niteliğinde bilgiler vermek istiyoruz. Akrep burcu erkeği, O’nu yola getirmeye çalışan, akıl veren kadınlardan hiç hoşlanmaz! Sigarayı ya da içkiyi azaltmasını mı istiyorsunuz? Nezaket kurallarına uyması daha mı iyi olur? Akrep erkeği bu iyi niyetli ilginizi acımasız bir saldırı olarak algılar ve korkunç bir güçle kendini savunmaya geçer. Akrep burcu erkeğiyle küçük bir çocukla konuşuyormuşçasına sürekli akıl vermek, O’nun sizden uzaklaşmasına sebep olur.

Akrep erkeği aşkta nasıl yaşar?

Akrep burcu erkeği gizemli denebilecek kadar içine kapalıdır ve kendini kolay kolay anlatmaz. İçinde duygu fırtınaları yaşıyor olsa bile dışarıya asla fark ettirmez. Saklanacak köşeler, karanlık kuytular ister çünkü zaman zaman kendini yalnız ve güvende hissetmeye ihtiyacı vardır. Eğer Akrep burcu sevgiliniz size yalnız kalmak istediğini söylüyor ya da sessiz kalıyorsa; üzerine gitmeyin.

Arzu -Yüksek TopuklarMar 4, 2020

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.